Proč jsme tu?

19.03.2020

S platností od 11.3.2020 se dočasně zakázala osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů. Dále byla zakázána osobní přítomnost studentů na studiu na vysoké škole podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů.

My jsme tu pro všechny studenty, které bychom rádi povzbudili ve studiu a přinesli jim řadu přednášek na rozličná témata, která by jim v domácím samostudiu, či on-line studiu mohla pomoci. 

ŠKOLA NENÍ JEN BUDOVOU ! UČME SE I DOMA !

Nebojte se domácí výuky, jsme tu pro Vás, učení hrou a získávání informací je nezbytné, jak se i v této době udržet v obraze. Na tomto webu najdete mnoho užitečných informací, článků a videí, kterými můžete zpestřit a obohatit své samostudium. Z pohodlí domova se tak můžete seznámit se zajímavými lektory, nejen teoretiky, ale hlavně lidmi z praxe, kteří mají k daným tématům rozhodně co říci. V sekci diskuze se můžete navzájem obohacovat o své vlastní poznatky, či dávat podněty pro další tvorby článků a videí z naší strany. V žádném případě se nebojte nám napsat, jsme tu pro Vás.